Plasma IQ

Plasma IQ – inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Bezinwazyjny lifting powiek Mediclinic MławaSkóra wokół oczu wraz z upływem lat zmienia się i traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Piękne i naturalne oczy stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Pod oczami pojawiają się sińce, a opadające powieki są dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry.

I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Plasma IQ jest bezpiecznym i prostym urządzeniem, wykorzystywanym do bezinwazyjnego liftingu powiek. Stosowane w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Stosowany jest w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Urządzenie to wykorzystuje mikrozwiązki plazmy, działające jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności.

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem.

Podczas wykonywania zabiegu urządzenie nie jest podłączone do prądu. Zabieg wykonywany jest punktowo, bez oddziaływania na otaczające, zdrowe tkanki.

Zalety zabiegu liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma IQ:

  • jest bezpieczny – nie wymaga znieczulenia, jest bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwskazane,
  • jest bezinwazyjny – przeznaczony dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
  • jest precyzyjny – skóra nie jest uszkodzona, ponieważ mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka,
  • daje natychmiastowy efekt – już po pierwszym zabiegu,
  • jest komfortowy – nie wyklucza z codziennych czynności.

Inne zastosowania Plasma IQ:

Plasma IQ ma wiele innych zastosowań poza bezinwazyjnym liftingiem powiek, m.in. usuwanie włókniaków i innych zmian skórnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszą kliniką!

Mediraty

Umożliwiamy finansowanie naszych usług w dogodnym systemie ratalnym.

MediRaty to prosty i przejrzysty system ratalny. Zapraszamy!

Bezpieczny gabinet kosmetologii estetycznej Mediclinic Mława