DR.CYJ Hair Filler

DR.CYJ Hair Filler – w czym pomaga?

DR.CYJ Mediclinic MławaWykorzystanie preparatu DR.CYJ Hair Filler to skuteczna metoda walki z wypadaniem włosów i łysieniem. Zabieg hamuje wypadanie włosów, a także przyspiesza ich odrost pobudzając krążenie i rewitalizację mieszków włosowych.

Jest to formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego, która działa stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy. Włosy stają się gęstsze i odzyskują zdrowy wygląd. Peptydowa terapia włosów jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Działa nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale również w przypadku łysienia spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem włosów oraz niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler trwa do ok. 30 minut i polega na wykonaniu serii mikro wkłuć. Jest niemal bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. W przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniejszej ilości wkłuć.

Efekty i częstotliwość zabiegu DR.CYJ Hair Filler

Już pierwszy zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Filler hamuje wypadanie włosów, a kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty zabiegu są widoczne już po 2 miesiącach.

Peptydową terapię włosów wykonuje się w 4 seriach co 2 tygodnie. Terapię powinno się powtórzyć po roku.

Mediraty

Umożliwiamy finansowanie naszych usług w dogodnym systemie ratalnym.

MediRaty to prosty i przejrzysty system ratalny. Zapraszamy!

Bezpieczny gabinet kosmetologii estetycznej Mediclinic Mława